O NÁS  MAČIATKA    ODCHOVY  LINKY GUESTBOOK       

 

NOVINKY     KOCÚRI    MAČKY  KASTRÁT  GALÉRIA  SPOMIENKY 

 


- novinky -

21. apríl 2012

V sobotu sme sa rozhodli vyskúšať šťastie mimo Slovenska.
Vybrali sme sa do Rakúska  - do Wiener Neustadtu
s rovnakým osadenstvom, ako na predchádzajúcej výstave

Boyo ( EXO a 03 ) bol pridelený na posúdenie k p. Ad de Bruijn z Holandska. Napísal mu veľmi pekný posudok, vysoko vyzdvihol jeho veľkú hlavu, krásny stop a obrovské nádherne sfarbené oči, ako aj malé a super posadené ušká. Dostal ďalší CACS a nomináciu do Best in Show.

L´Azrael ( EXO d 22 ) bol pridelený na posúdenie k p. Flafii Capra z Talianska , ktorej sa od momentu, ked sme jej ho položili na stôl, neskutočne páčil. Posudok mu napísala naozaj skvostný a keďže je Lazro ešte mladý, ani nie ročný kocúr, vysoko ocenila jeho super veľkú hlavu, obrovské a krásne sfarbené oči ,krásnu cobby postavu na pevných a nízkych nohách . Udelila mu jeho druhý CAC , nomináciu do Best in Show a obrovskú pusu na noštek :-). Lazrov deň však ešte neskončil a svoj úspech zavŕšil jednohlasným víťazstvom v Best in Show medzi dospelými kocúrmi a domov si odniesol nádhernú kokardu a krásny pohár :-)

Gratulujeme  obidvom, "chlapci" :-)

24. marec 2012

Po malej odmlke sme sa vybrali na výstavu do Bratislavy
a to konkrétne s GIC Business Boyom ( Boyo ) EXO a 03 a s L Azraelom ( Lazrom ) EXO d 22

Boya posudzovala p. Soňa Ivanková zo Slovenska. Okrem pekného posudku dostal ďalší CACS - čím je zasa o krok bližšie k najvyššiemu titulu a nomináciu do Best in Show.

Lazra posudzoval p. I. Pruchniak z Poľska. Lazro súťažil prvý raz medzi dospelými kocúrmi a získal zaslúžený obdiv. P. Pruchniak mu napísal prekrásny posudok, udelil prvý  CAC a nomináciu do Best in Show.  Obidvom " chlapcom " srdečne gratulujeme, sme na nich veľmi hrdí!

NOVINKY 2011

NOVINKY 2008